Od wielu lat rynek usług związanych z organizacją imprez rozrywkowych stale i dynamicznie się  rozwija.  Okazuje się, że Polacy są nie tylko narodem, który świetnie pracuje, ale również potrafi się dobrze bawić  i celebrować każdą nadającą się do tego okazję. Ilość imprez stale wzrasta.
         Organizowanie imprezy to nie lada sztuka. Pomimo  tego powstaje coraz więcej firm zajmujących się tą dziedziną rozrywki.  Umiejętne połączenie wszystkich  podmiotów wykonawczych i zgranie ich w czasie i przestrzeni to duże wyzwanie.
              Agencja Usługowo – Artystyczna  „aRGee”  powstała wychodząc naprzeciw firmom oraz konsultantom ślubnym,  zajmujących się obsługą  imprez, a w szczególności uroczystości weselnych.

ja

                      Dobry i sprawdzony zespół na wesele jest integralną częścią każdej takiej uroczystości. Wiadomo bowiem, że orkiestra na wesele w znacznym stopniu wpływa na jakość całej zabawy.
              Współpraca z zespołami agencji ma ułatwić organizację imprezy pod względem artystycznym i przenieść odpowiedzialność za przebieg i prowadzenie całego wydarzenia na zespół. Proponowane zespoły to nie tylko sprawni muzycznie artyści, ale również świetni konferansjerzy i animatorzy w osobach ich liderów, tak potrzebnych podczas tego typu imprez.
                 Cel Agencji i każdego jej zespołu jest jeden. Wszystkie imprezy, podczas których wykonujemy nasze usługi mają pozostać w pamięci uczestników i gości jako jedyne, niepowtarzalne, wyjątkowe, stojące na bardzo wysokim poziomie pod względem:
– artystycznym (muzyka)
-technicznym (sprzęt)
-animatorskim (prowadzenie)

Zapraszamy do współpracy !