Strona Główna
DJ na Wesele
Zespoły
Konfenansjer
Blog
Kontakt

            Każde wydarzenie, niezależnie czy jest to koncert muzyczny, festiwal filmowy, wydarzenie sportowe, konferencja lub festyn firmowy, potrzebuje sprawnego, obytego z publicznością, sceną i mikrofonem konferansjera. 
W tej części pracy, w której pełnię rolę konferansjera, czyki osoby prowadzącej wydarzenie, odpowiadam za płynny jego przebieg, zgodny z planem oraz za opanowanie sytuacji gdy z różnych względów, które wiążą się z organizacją wydarzenia nie wszystko idzie zgodnie z planem. 
Są to podstawowe kompetencje, których opanowanie pozwala mi zadbać o cel jaki przyświeca organizatorom wszelkiej maści wydarzeń, które mam przyjemność prowadzić. 
Właśnie ten cel jest dla mnie punktem wyjścia gdy rozpoczynam współpracę z organizatorem. 
Na tym etapie określam jaki charakter ma mieć prowadzona przeze mnie impreza, czy jest to np. wydarzenie rozrywkowe gdzie należy zapewnić pobliczności odpowiedni poziom zabawy i energii ze sceny, czy może jest to wydarzenie cechujące się powagą, zachowaniem sztywno określonych standardów, jak w przypadku wydarzenia biznesowego czy wydarzenia naukowego. 
Wieloletnie doświadczenie zdobyte zarówno w przypadku jednych, jak i drugich wydarzeń pozwala mi na sprawne poruszanie się we wszystkich ich rodzajach.

Wiem, że każde wydarzenie to pewien organizm złożony z wielu elementów, takich jak chociażby zaplecze techniczne, oprawa audio-wizualna, recepcja czy obsługa kelnerska – moim zadaniem jest sprawne skoordynowanie wszystkich elementów by publika, uczestnicy mogli korzystać z wydarzenia w sposób niezakłócony, angażujący i satysfakcjonujący.
Pomaga mi w tym fakt, że jestem również muzykiem intensywnie występującym na różnych wydarzeniach, od kameralnych, po większe wydarzenia firmowe, więc znam ten organizm z wielu stron.

Zdaję sobie sprawę, że każde wydarzenie to również swego rodzaju żywioł, którego okiełznanie jest moim zadaniem. Dynamika przedsięwzięć wydarzeń publicznych to coś co mnie napędza i coś w czym świetnie się czuję i podobno dobrze się odnajduję.

Chętnie odpowiem na pytania. Zapraszam do kontaktu.
NAPIS DO MNIE
tekst
665 260 002