pestoband weddinjg
 •  

  Cześć! A jednak trafiłeś do Nas!

 •  

  Cieszy Nas to bardzo!

 •  

  Najważniejsza jest MUZYKA!

 •  

  Teraz pooglądaj! Posłuchaj!

 •  

  A po filmach mamy parę słów do Ciebie…

Nowe 05 08 2022 2
https://youtu.be.com/shorts/woSkxtEFn0c?si=go6xozLVBWxMWYb5
 •  
Nowe 05 08 2022 3
 •  

  Cześć! A jednak trafiłeś do Nas!

 •  

  Cieszy Nas to bardzo!

 •  

  Najważniejsza jest MUZYKA!

 •  

  Teraz pooglądaj! Posłuchaj!

 •  

  A po filmach mamy parę słów do Ciebie…

 •  

 •  
 

 

           O! Fajnie, że jesteś!  Pewnie niełatwo do nas trafić!  Tak samo pewnie jak trudno wybrać  bank kredytowy, ubezpieczyciela lub firmę budowlaną, która ma wybudować Twój wymarzony dom! Tyle tego! Na kogo się zdecydować?! Rozumiem, że Twoje, albo Wasze – bo mamy nadzieję, że jesteście tutaj razem – Wasze Wymarzone Wesele ma być takie, by słowo „wymarzone” stało się “ciałem”!  Wielkie słowa, bo Wasza Uroczystość Weselna musi być wielka! Wielka w Waszych oczach i oczach Waszych Gości!  Ma być Wielka, Wspaniała, Niepowtarzalna!
          Dla Nas już jest! Dlaczego? Bo zawsze czujemy się wyjątkowo, gdy Młoda Para zagości najpierw tutaj, a potem My gościmy u Nich! 

 

 

           Od czego by tu zacząć… Jeśli czytacie ten tekst, to już zaczęliście od najważniejszego! Posłuchania i zobaczenia  zespołu w akcji!  Jak było? Chyba nieźle, jeśli czytacie te słowa. Większość filmów jest bezpośrednio z imprez weselnych. Po prostu z wesel!  Nie są filmami reklamowymi, bo to nie ma być reklama, gdyż nie jesteśmy agencją reklamową! To zapis weselnej imprezy zwykłą komórką, no może dwoma, od strony parkietu, gdzie przecież co jakiś czas goście zerkają na zespół, lub słuchają co mówi konferansjer!  Oj! To bardzo ważne co mówi i… w jaki sposób! Jeśli  Goście go słuchają, to połowa sukcesu!  Nas słuchają, ale My też słuchamy Gości Weselnych!  To oni wiedzą przy czym chcą się bawić, a My tylko dyskretnie to sprawdzamy, dobierając odpowiednio repertuar! I nagle okazuje się, że wszyscy są bardzo zadowoleni!  I Goście i, co za tym idzie Wy – Młoda Para i w ostateczności My – Muzycy! Bo jeśli wszyscy się dobrze bawią, to Nasza praca jest wtedy dla nas  przyjemnością! I wtedy  bardzo lubimy Naszą Pracę! A co się wykonuje najlepiej? Pracę, którą się lubi!

             Zapewne słuchacie muzyki bardzo często! Pragniecie dobrej muzyki każdego dnia, a co dopiero tego najważniejszego dnia, kiedy macie Wasze Wielkie Wesele!  Dlatego będąc doświadczonymi muzykami,  wiemy jak sprostać temu trudnemu zadaniu zagrania takich utworów, by chciało się jeszcze!  I goście chcą! Wielokrotnie przedłużamy imprezy, choć czasami powrót po nocy jest ciężki! Ale zawsze wtedy cel uświęca środki… lokomocji!  Na weselu dajemy  z siebie wszystko, na co pozwala nam kunszt wykonawczy, talent,  doświadczenie, młodzieńczy entuzjazm, wrodzony temperament i poczucie wyjątkowości każdej imprezy na której gramy!  

                   

              Cóż… Dodatkowo macie wybór, bo jeśli nie PESTOBAND to jeszcze możecie skorzystać z równie wyjątkowych zespołów: AGABEAT  i TO I OWO BAND . Możecie również skorzystać z usług naszego indywidualisty, czyli dja – MR PARTYMANA

          Na koniec warto zajrzeć na naszego WEDDING WLOGA  , gdzie Ryszard w prostych słowach doradzi Wam, na co warto zwrócić uwagę podczas organizacji Waszej Wyjątkowej Imprezy!

   

I co powiecie? Nie musicie nic mówić! Po prostu do Nas napiszcie! A po  Waszym Wielkim Weselu z Naszą Muzyką  wszystko już dla Was będzie jasne!  To co:

    Do zobaczenia i usłyszenia!

                                                                                           Muzycy Agencji aRGee.

 •